KalendarzRolników.pl
PARTNERZY PORTALU
  • Partner serwisu Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  • ODR Bratoszewice
  • Partner serwisu Krajowa Rada Izb Rolniczych

WYSZUKIWARKA

"Poznaj nasze KGW" - trwa kolejna edycja

Opublikowano 11.05.2023 r.
przez Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Trwa trzecia edycja cyklu artykułów „Poznaj nasze KGW”! Twoje koło gospodyń wyróżnia się w okolicy szczególną aktywnością, prężnie działacie na rzecz społeczności lokalnej, odnosicie sukcesy, a może słyniecie z najlepszych wypieków? Pochwalcie się tym na łamach naszego portalu! Niech usłyszy o Was świat! Na koniec tej edycji odbędzie się wielki plebiscyt z nagrodami!

Poznaj nasze KGW 

Koła Gospodyń Wiejskich to siła, mądrość i tradycja polskiej wsi. W cyklu artykułów „Poznaj nasze KGW” - tak jak to miało miejsce w I i II edycji - chcemy zaprezentować oraz wypromować gospodynie, które aktywnie działają na rzecz swoich lokalnych społeczności. Tak – właśnie takie jak Twoje KGW!

Drogie Panie! Jeśli chcecie pochwalić się działalnością swojego koła i pokazać je na łamach portalu KalendarzRolnikow.pl, napiszcie do nas! Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Wami i przedstawimy koło naszym Czytelnikom.

Jak wysłać zgłoszenie? Wystarczy w kilku zdaniach napisać, jakie koło reprezentujecie, skąd jesteście oraz jakie inicjatywy i działania podejmujecie. Podajcie numer telefonu oraz e-mail do przewodniczącej koła, a redakcja KalendarzRolnikow.pl odezwie się do Was i wyjaśni szczegóły. Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail kontakt@kalendarzrolnikow.pl

Czekamy właśnie na WAS!!!

Zobaczcie, jakie koła zaprezentowały się w I i II edycji - mają one już swoje stałe miejsce na naszym portalu.

 

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
Komitet do spraw pożytku publicznego
NIW
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030
PROO