KalendarzRolników.pl
PARTNERZY PORTALU
  • Partner serwisu Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  • Partner serwisu Województwo Podlaskie
  • Partner serwisu Krajowa Rada Izb Rolniczych
  • województwo łódzkie
  • Partner serwisu KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
  • Narodowy Instytut Wolności
  • Partner serwisu Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie

WYSZUKIWARKA

Soczyste smaki Caprio

Opublikowano 10.05.2022 r.
przez Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Owocowe napoje to idealny dodatek do posiłków. Orzeźwiające napoje szczególnie docenia się w ciepłe letnie dni. Przydają się podczas wycieczek górskich czy rowerowych. Świetnie sprawdzają się także przy rodzinnym grillu oraz na imprezach tanecznych. Oferta Caprio jest bardzo bogata, trafia w każdy gust. Dobrze jest dołączać do posiłku napoje w różnorodnych smakach. Zobaczmy, co proponuje Caprio.

 

 

Jednoowocowa oferta Caprio

 Ze wszystkich owocowych smaków dużą popularnością cieszą się napoje zrobione z tradycyjnych polskich owoców takich jak jabłka czy czarna porzeczka. Jest to klasyczna propozycja, która sprawdzi się w każdej okazji. Są to uniwersalne smaki, które wpasowują się w gust większości Polaków. Idealnie pasują na spotkania towarzyskie lub rodzinne obiady.  Inny smak, który króluje na polskich stołach to pomarańcza, która daje orzeźwienie i gasi pragnienie. Jednoowocowe smaki sprawdzają się jako dodatek do tradycyjnych dań oraz podczas zabaw takich jak sylwester czy przyjęcie karnawałowe. Łyk napoju Caprio to idealne rozwiązanie przy wszelkich tańcach i innych aktywnościach.

Caprio od lat dopasowuje swoją ofertę do potrzeb i wymagań klientów. Smak jabłka, czarnej porzeczki i pomarańczy daje słodycz i orzeźwienie. Warto mieć te tradycyjne smaki w domu i serwować je do wszelkich posiłków. To idealny dodatek do rodzinnego obiadu  w domu czy pikniku na łonie natury. Jednoowocowe napoje Caprio pasują do różnego typu słonych i słodkich przekąsek, kanapek i sałatek. Są uniwersalne i, serwując je, mamy pewność, że nasi domownicy czy goście będą zadowoleni.

Owocowe połączenia Caprio

Caprio oprócz tradycyjnych jednoowocowych napojów oferuje także owocowe połączenia. Są to między innymi smaki takie jak: jabłko-mango, jabłko-malina, jabłko-aronia-wiśnia, jabłko-truskawka. Dostępny jest również uniwersalny smak, czyli multiwitamina.

Te ciekawe kompozycje są dobrane nieprzypadkowo. Połączenie tych, a nie innych owoców daje oryginalny i słodki smak, który przynosi ochłodę w upalne dni i świetnie pasuje na każdą okazję. Caprio wychodzi naprzeciw swoim klientom tworząc połączenia, które sprawiają, że owocowe napoje nigdy się nie nudzą i goszczą na stołach zarówno na luźnych towarzyskich przyjęciach, jak i oficjalnych i formalnych spotkaniach. Połączenia smakowe, znajdujące się w ofercie Caprio przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie oryginalne owocowe kompozycje.

POWIĄZANE TEMATY:capriosoki caprio
kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
Komitet do spraw pożytku publicznego
NIW
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030
PROO