KalendarzRolników.pl
PARTNERZY PORTALU
  • ODR Bratoszewice
  • Partner serwisu Krajowa Rada Izb Rolniczych
  • Partner serwisu Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

WYSZUKIWARKA

Mechanicy na medal

Opublikowano 13.03.2018 r.
Polska Izba Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych organizuje kolejna edycję konkursów: Mechanik na Medal oraz Młody Mechanik na Medal. 

Zawodowo czynni mechanicy maszyn rolniczych mogą zmierzyć się w VII edycji konkursu Mechanik na Medal.

Jego głównym celem jest wyłonienie najlepszego serwisanta maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce. Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie TUTAJ i we wskazanych terminach rozwiązać testy online. Najlepsi zmierzą się w finale podczas wystawy AGRO SHOW w Bednarach.


Natomiast z myślą o uczniach szkół rolniczych organizowana jest VI edycja konkursu Młody Mechanik na Medal. To konkurs przeznaczonych dla młodzieży, która w przyszłości zamierza związać się zawodowo z branżą maszyn i urządzeń rolniczych. Tu również w pierwszym etapie należy zarejestrować się na stronie: www.mmnm.agroshow.pl i rozwiązać testy online. Na stronie znajduje się również regulamin konkursu. Najlepsi zmierzą się w finale na wystawie AGRO SHOW we wrześniu.
Jak zapowiadają organizatorzy na zwycięzców obu konkursów czekają atrakcyjne nagrody.

źródło: PIGMiUR

 

 

 

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
 
 
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj

POWIĄZANE TEMATY:konkursmechanik na medal
Komitet do spraw pożytku publicznego
NIW
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030
PROO