KalendarzRolników.pl
PARTNERZY PORTALU
  • Partner serwisu KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
  • Partner serwisu Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  • Partner serwisu Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
  • Partner serwisu Województwo Podlaskie
  • Partner serwisu Krajowa Rada Izb Rolniczych
  • Narodowy Instytut Wolności

WYSZUKIWARKA

"Poznaj nasze KGW" - czekamy na WAS!

Opublikowano 14.07.2019 r.
Portal KalendarzRolnikow.pl prowadzi cykl artykułów „Poznaj nasze KGW”. Twoje koło gospodyń wyróżnia się w okolicy szczególną aktywnością, prężnie działacie na rzecz społeczności lokalnej, odnosicie sukcesy, a może słyniecie z najlepszych wypieków? Pochwalcie się tym na łamach naszego portalu! Niech usłyszy o Was świat! Na koniec tej edycji odbędzie się wielki plebiscyt z nagrodami!

Koła Gospodyń Wiejskich to siła, mądrość i tradycja polskiej wsi. Cieszymy się, że są one współcześnie coraz bardziej popularne i dosłownie przeżywają swój renesans. W cyklu artykułów „Poznaj nasze KGW” chcemy zaprezentować oraz wypromować gospodynie, które aktywnie działają na rzecz swoich lokalnych społeczności. Tak – właśnie takie jak Twoje KGW!

Drogie Panie! Jeśli chcecie pochwalić się działalnością swojego koła i pokazać je na łamach portalu KalendarzRolnikow.pl, napiszcie do nas! Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się Wami i przedstawimy koło naszym Czytelnikom.

Jak wysłać zgłoszenie? Wystarczy w kilku zdaniach napisać, jakie koło reprezentujecie, skąd jesteście oraz jakie inicjatywy i działania podejmujecie. Podajcie numer telefonu do przewodniczącej koła, a redakcja KalendarzRolnikow.pl odezwie się do Was i wyjaśni szczegóły. Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail kontakt@kalendarzrolnikow.pl

Czekamy właśnie na WAS!!!

 

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj

REKLAMA
WDRFOTOWOLTAIKA