KalendarzRolników.pl
PARTNERZY PORTALU
  • Partner serwisu Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  • Partner serwisu Krajowa Rada Izb Rolniczych
  • ODR Bratoszewice
  • Narodowy Instytut Wolności
  • Partner serwisu Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie

WYSZUKIWARKA

"Poznaj nasze KGW" - czekamy na WAS!

Opublikowano 14.07.2019 r.
Portal KalendarzRolnikow.pl prowadzi cykl artykułów „Poznaj nasze KGW”. Twoje koło gospodyń wyróżnia się w okolicy szczególną aktywnością, prężnie działacie na rzecz społeczności lokalnej, odnosicie sukcesy, a może słyniecie z najlepszych wypieków? Pochwalcie się tym na łamach naszego portalu! Niech usłyszy o Was świat! Na koniec tej edycji odbędzie się wielki plebiscyt z nagrodami!

Koła Gospodyń Wiejskich to siła, mądrość i tradycja polskiej wsi. Cieszymy się, że są one współcześnie coraz bardziej popularne i dosłownie przeżywają swój renesans. W cyklu artykułów „Poznaj nasze KGW” chcemy zaprezentować oraz wypromować gospodynie, które aktywnie działają na rzecz swoich lokalnych społeczności. Tak – właśnie takie jak Twoje KGW!

Drogie Panie! Jeśli chcecie pochwalić się działalnością swojego koła i pokazać je na łamach portalu KalendarzRolnikow.pl, napiszcie do nas! Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się Wami i przedstawimy koło naszym Czytelnikom.

Jak wysłać zgłoszenie? Wystarczy w kilku zdaniach napisać, jakie koło reprezentujecie, skąd jesteście oraz jakie inicjatywy i działania podejmujecie. Podajcie numer telefonu do przewodniczącej koła, a redakcja KalendarzRolnikow.pl odezwie się do Was i wyjaśni szczegóły. Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail kontakt@kalendarzrolnikow.pl

Czekamy właśnie na WAS!!!

 

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj

Komitet do spraw pożytku publicznego
NIW
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030
PROO