KalendarzRolników.pl
PARTNERZY PORTALU
  • Partner serwisu Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  • ODR Bratoszewice
  • Partner serwisu Krajowa Rada Izb Rolniczych

WYSZUKIWARKA

Ciągnik przejechał rolnika

Opublikowano 09.08.2019 r.
69-letni mężczyzna został przejechany przez ciągnik rolniczy na terenie własnego gospodarstwa, a za kierownicą maszyny siedział jego wnuk. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a okoliczności wypadku bada policja. Do zdarzenia doszło w powiecie bełchatowskim.

 

 

Nie ma dnia, by nie dochodziło do wypadku w rolnictwie. Tym razem policja wyjaśnia okoliczności wypadku do jakiego doszło na terenie jednego z gospodarstw w powiecie bełchatowskim. Mężczyzna został przejechany przez ciągnik rolniczy, a za kierownicą maszyny siedział jego wnuk.

- 69-letni mężczyzna postanowił stojąc obok uruchomić traktor. Za kierownicą siedział jego wnuk. W momencie uruchomienia silnika, ciągnik ruszył i przejechał po rolniku. Dopiero przebywający na podwórku 36-letni znajomy rodziny unieruchomił pojazd. Na szczęście nic się nie stało chłopcu, który siedział w środku maszyny – informuje bełchatowska policja.

Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

Źródło: KPP Bełchatów

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj

Komitet do spraw pożytku publicznego
NIW
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030
PROO