KalendarzRolników.pl
Nie masz jeszcze konta?

Partnerzy portalu

Partner serwisu Województwo Podlaskie
Partner serwisu Anwil Grupa Orlen
Partner serwisu Polski Cukier
Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
Krajowa Rada Izb Rolniczych
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
2020-05-22

AGROTECH jednak dopiero jesienią

Agrotech co roku odbywał się w marcu. Jedne z największych targów rolniczych w tym roku nie odbyły się jednak ze względu na epidemię koronawirusa. Termin został wstępnie przesunięty na czerwiec, ale dziś już wiemy, że w tym miesiącu Agrotech również się nie odbędzie.

Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju i w Europie, jako najlepsze rozwiązanie wybraliśmy nadchodzącą jesień. Podjęcie ostatecznej decyzji determinuje analiza potrzeb Klientów - mówi dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. - AGROTECH oraz LAS EXPO odbędą się od 6 do 8 listopada 2020 roku, czyli w terminie, w którym odbywają się w ośrodku targowym Targów Kielce Targi poświęcone branży ogrodniczej i sadowniczej. 

Zdaniem organizatorów dotychczasowe poluzowanie obostrzeń w kraju wynikających z szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS-CoV-2 nie zmienia trwającej od marca trudnej sytuacji branży targowej. Zakaz organizacji imprez wystawienniczych wyklucza odbycie się  XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XX Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO w czerwcu.

Czy jednak listopad to dobry termin? I, czy wtedy już skończy się problem z koronawirusem, czy wręcz przeciwnie, będzie tak jak zapowiada minister zdrowia, że będziemy mieli do czynienia z dwoma epidemiami? Oby targi udało się zorganizować, choćby nawet w listopadzie!

Fot. Agrotech

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
drukuj  
REKLAMA

Redakcja

Wydawca

WDR
ul. Modra 23
87-807 Włocławek
www.wydawnictwodr.pl

 

Tu nas znajdziesz

Napisz do nas


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione