KalendarzRolników.pl
Nie masz jeszcze konta?

Partnerzy portalu

Partner serwisu Województwo Podlaskie
Partner serwisu Anwil Grupa Orlen
Partner serwisu Polski Cukier
Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
Krajowa Rada Izb Rolniczych
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
2020-07-04

Kolejne targi odwołane

W związku z zagrożeniem koronawirusem odwoływane są już pierwsze jesienne imprezy rolnicze. Wiadomo już, które targi się nie odbędą. 

To już pewne. Nie odbędą się Targi Rolne Agro Pomerania 2020.


Targi zaplanowane były w dniach 11-13 września 2020 roku. Choć do przewidywanego terminu jeszcze mamy ponad 2 miesiące, organizatorzy już teraz zdecydowali się odwołać wrześniową imprezę.


Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, który jest organizatorem imprezy, poinformował, ze w związku z zagrożeniem wirusem SARS-COV2 targi są odwołane. 


Dobrą wiadomością jest jednak fakt, że nie wszystkie jesienne imprezy rolnicze są odwoływane. Na oficjalnej stronie Zielonego Agro Show, które co roku odbywa się w Bednarach dostępne są formularze zgłoszeniowe dla firm, które chcą wziąć udział w jesiennym wydarzeniu. Wystawa w Bednarach ma odbyć się w dniach 17-20 września.


Na późnojesienny termin zostały przeniesione targi AGROTECh 2020 w Kielcach, które zgodnie z ostatnimi planami mają odbyć się w dniach 6-8 listopada 2020 roku. 

Targi rolnicze są dla nas ważne - przekonuje Michał Andrzejewski, rolnik z Wielkopolski. - To nie tylko okazja do zobaczenia najnowszych rozwiązań technicznych ale też możliwość porozmawiania z innymi rolnikami. Ta wymiana doświadczeń jest bezcenna. 


Zdaniem pana Michała najlepiej jest, jeśli targi odbywają się wtedy, gdy nie ma zbyt wielu prac polowych. Z tego powodu listopadowy termin AGROTECH- u może więc być dobry. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, ze targi się odbędą.

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
 
drukuj  
REKLAMA

Redakcja

Wydawca

WDR
ul. Modra 23
87-807 Włocławek
www.wydawnictwodr.pl

 

Tu nas znajdziesz

Napisz do nas


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione