KalendarzRolników.pl
Nie masz jeszcze konta?

Partnerzy portalu

Partner serwisu Województwo Podlaskie
Partner serwisu Anwil Grupa Orlen
Partner serwisu Polski Cukier
Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
Krajowa Rada Izb Rolniczych
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
2020-09-13

Za tydzień Lubelskie Święto Miodu

Często na naszym portalu chwalimy zalety miodu. Niewątpliwie bowiem jest to przysmak o nadzwyczajnych właściwościach wspierających zdrowie i urodę. Wszystkich, którzy mogą się wybrać na Lubelszczyznę, zachęcamy do uczestnictwa w II Lubelskim Święcie Miodu.

Wydarzenie organizowane jest przez Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Lublinie i Lubelskie Koło Pszczelarzy. Jego ideą jest popularyzacja pszczelarstwa w województwie lubelskim, upowszechnienie wiedzy na temat znaczenia pszczół dla środowiska i człowieka, lubelskich osiągnięć w zakresie prowadzenia pasiek i produkcji miodu, a także zalet stosowania i spożywania produktów pszczelich. 

Dlatego też w imieniu organizatorów i swoim własnym serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które odbędzie się 20 września br. na Rynku Starego Miasta w Lublinie.

Program święta miodu przewiduje:
- 11:30 - msza święta w intencji pszczelarzy w Archikatedrze Lubelskiej
- 13:00 - część oficjalna a od godz 9 do 19 na Rynku Starego Miasta w Lublinie odbędzie się największy na Lubelszczyźnie Kiermasz Miodu.

Będzie więc wiele okazji do degustacji, do zapoznania się z pełną ofertą produktów pszczelich i do rozmów o tym, jak każdy z nas może pomóc pszczołom - które przecież nie tylko ,,dają miód'', ale przede wszystkim pomagają rolnikom i zapylają nasze uprawy.

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
drukuj  
REKLAMA

Redakcja

Wydawca

WDR
ul. Modra 23
87-807 Włocławek
www.wydawnictwodr.pl

 

Tu nas znajdziesz

Napisz do nas


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione