KalendarzRolników.pl
Nie masz jeszcze konta?

Partnerzy portalu

Partner serwisu Województwo Podlaskie
Partner serwisu Anwil Grupa Orlen
Partner serwisu Polski Cukier
Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
Krajowa Rada Izb Rolniczych
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
2020-10-26

AGROTECH nie odbędzie się w listopadzie

Najpierw miały być w marcu, a potem z oczywistych powodów ich termin został przesunięty na listopad. Jednak już wiadomo, że AGROTECH 2020 nie odbędzie się.

Obostrzenia wprowadzone Rozporządzeniem Rady Ministrów skutecznie unieruchamiają jakąkolwiek działalność w organizacji wydarzeń targowych - informuje Zarząd Targów Kielce. -  Konsekwencją decyzji władz naszego kraju jest, że zaplanowane od 6 do 8 listopada 2020 roku XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH z przyczyn od nas niezależnych nie mogą się odbyć i zostają przeniesione na marzec 2021 roku. Zapraszamy zatem od 12 do14 marca 2021.

Jak podaje zarząd targów w oficjalnym komunikacie, w oczekiwaniu na poprawę sytuacji na całym świecie, organizatorzy liczą na spotkanie w marcu 2021 w bezpiecznych dla wszystkich warunkach w Targach Kielce. 

Do czasu XXVI edycji w nowym terminie prowadzić będziemy działania, których celem jest przygotowanie wystawy w oczekiwanym przez Państwa wymiarze na najwyższym poziomie, gwarantującym osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych przez naszych Klientów - informują Targi Kielce. - Pozostajemy w nadziei, że będzie to dla nas wszystkich lepszy czas, wolny od dramatycznych decyzji i zdarzeń, na które nie mamy wpływu. 

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
 
drukuj  
REKLAMA

Redakcja

Wydawca

WDR
ul. Modra 23
87-807 Włocławek
www.wydawnictwodr.pl

 

Tu nas znajdziesz

Napisz do nas


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione