KalendarzRolników.pl
PARTNERZY PORTALU
  • Partner serwisu Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
  • Partner serwisu Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  • ODR Bratoszewice
  • Partner serwisu Krajowa Rada Izb Rolniczych
  • Narodowy Instytut Wolności

WYSZUKIWARKA

Poznaj nasze KGW II

Opublikowano 05.11.2020 r.
KalendarzRolnikow.pl startuje z drugą edycją cyklu artykułów „Poznaj nasze KGW”! Twoje koło gospodyń wyróżnia się w okolicy szczególną aktywnością, prężnie działacie na rzecz społeczności lokalnej, odnosicie sukcesy, a może słyniecie z najlepszych wypieków? Pochwalcie się tym na łamach naszego portalu! Niech usłyszy o Was świat! Na koniec tej edycji odbędzie się wielki plebiscyt z nagrodami!

Koła Gospodyń Wiejskich to siła, mądrość i tradycja polskiej wsi. W cyklu artykułów „Poznaj nasze KGW” - tak jak to miało miejsce w I edycji - chcemy zaprezentować oraz wypromować gospodynie, które aktywnie działają na rzecz swoich lokalnych społeczności. Tak – właśnie takie jak Twoje KGW!

Drogie Panie! Jeśli chcecie pochwalić się działalnością swojego koła i pokazać je na łamach portalu KalendarzRolnikow.pl, napiszcie do nas! Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Wami i przedstawimy koło naszym Czytelnikom.

Jak wysłać zgłoszenie? Wystarczy w kilku zdaniach napisać, jakie koło reprezentujecie, skąd jesteście oraz jakie inicjatywy i działania podejmujecie. Podajcie numer telefonu oraz e-mail do przewodniczącej koła, a redakcja KalendarzRolnikow.pl odezwie się do Was i wyjaśni szczegóły. Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail kontakt@kalendarzrolnikow.pl

Czekamy właśnie na WAS!!!

Zobaczcie, jakie koła zaprezentowały się w I edycji - mają one już swoje stałe miejsce na naszym portalu.

Przedstawiamy Wam także KGW, które wygrały I Wielki Plebiscyt! Dokładnie taki sam konkurs zostanie zorganizowany w 2021 roku! Być może to właśnie Wasze KGW stanie wtedy na podium :-) 

Tematy pokrewne:
Zwycięzcy Plebiscytu „Poznaj nasze KGW”!Zwycięzcy Plebiscytu „Poznaj nasze KGW”!

Komitet do spraw pożytku publicznego
NIW
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030
PROO